ТЕРАПІЯ

СВІТОВІ СТАНДАРТИ

HappyDent – це новітні методи лікування, кращі матеріали та медобладнання, команда фахівців вищої кваліфікаційної категорії з досвідом роботи від 10 років. Наші стоматологи пройшли медичну практику в провідних стоматологічних клініках Києва, Москви, Нью-Йорка, Німеччини, Великобританії, Ізраїлю. Лікування пацієнтів проводиться лікарем-стоматологом спільно з асистентом, тому всі маніпуляції проводяться швидше і комфортніше для пацієнта.

ЧЕСНІСТЬ У ЦІНАХ ТА СТОСУНКАХ

Перед лікуванням ви пройдете повний огляд, за результатами якого буде складено докладний план лікування – і ви точно будете знати його вартість і тривалість.

ПОСЛУГИ З ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

Нашим пацієнтам, як дорослим, так і дітям від 3-х років, наша стоматологія пропонує наступні послуги з лікування зубів:

слуги по лечению зубов

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Стоматологічна клініка HappyDent (Київ) лікує зуби за встановленими світовими стандартами, зокрема, МОЗ України, сучасними інноваційними матеріалами преміум-сегменту.

Усі маніпуляції з зубами проводяться з повною ізоляцією робочого поля кофердамом – пластиною з латексу, призначеною для ізоляції одного або декількох оброблюваних зубів від решти ротової порожнини під час лікування. Лікарі-стоматологи Happy Dent застосовують пломбувальні матеріали нового покоління виробництва Німеччини, Японії.

+38 (095) 095 00 03
+38 (097) 095 00 03

Режим роботи:
з 09:00 до 19:00

мы на карте