Посміхатися відкрито – дуже приємно! Посмішка надає крил і подовжує життя. У всіх просторах будь-яких уявлень людина мріє посміхатися красиво.

Наша клініка HappyDent на Печерську в даному аспекті надає свого роду психологічну допомогу. Переконуємося постійно, наскільки змінюються люди. Дарувати нове життя – безмежно мотивує! Ми вдячні кожному нашому пацієнтові за цю можливість – дарувати щастя краси й психологічної відкритості.

Наведемо як приклад декілька кейсів з результатами ортодонтичного лікування в нашій клініці

КЕЙС 1

СКУПЧЕНІСТЬ, ДИСТАЛЬНИЙ ПРИКУС.

ВІК 12 РОКІВ. ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ 11.5 МІС

До лікування Юліану її посмішка абсолютно не влаштовувала. Вона нарікала на скутість, дискомфорт, бажання сховати зуби від очей співрозмовників.

ЩО БУЛО?

1) Сильне звуження верхньої та нижньої щелеп;
2) Виражена скупченість зубів;
3) Дистальний прикус

Ми прийняли рішення встановити еспандер для швидкого розширення верхньої та нижньої щелеп та брекет-систему, пізніше доповнену механізмом БПД (багатопетлева дуга/MEAW) для корекції форми зубних дуг, вирівнювання всіх зубів і нормалізації оклюзії.

Техніка корекції багатопетлевою дугою MEAW (або БПД) дозволяє СКОРОТИТИ терміни лікування В ДВА РАЗИ в порівнянні з традиційними системами.

КЕЙС 2

ВИПРАВЛЕННЯ ДІАСТЕМИ.

ВІК 20 РОКІВ. ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ 6 МІС.

Лікування проходило в 3 етапи:

  1. Брекети з БПД. БПД – багатопетлева дуга. Прискорює процес лікування – в середньому в 2 рази
  2. Відбілювання
  3. Реставрація (робота терапевта)

ІНТЕРВ’Ю З МАРІЄЮ

КЕЙС 3

ЛІКУВАННЯ СКУПЧЕНОСТІ ПРИ МАКРОДЕНТІЇ.

ВІК 12 РОКІВ. ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ 1.5 РОКИ

Мені було 12 років, від мене всюди відмовлялися...

Саме так сумно починалася історія пошуків – пошуків можливостей виправлення зубощелепної аномалії у цього хлопчика.

На старті у пацієнта була макродентія (аномалія розвитку: надмірно великі розміри декількох зубів). І дуже маленька щелепа. Також, на старті, у пацієнта можна спостерігати скол на лівому центральному різці. Він був викликаний спортивною травмою. Зуб випирав, йому постійно діставалося. Сформувалася сильна скупченість зубів на обох щелепах. Це, як ви розумієте, впливало не тільки на естетику, а й на прикус. Про психоемоційний стан та загальне здоров’я навіть годі й говорити. Негативний вплив за таких ‘вихідних даних’ був очевидним.

На момент звернення до нашої клініки, у хлопчика залишалося кілька молочних зубів. Тобто, лицевий ріст ще піддавався коригуванню (до стадії постійного прикусу). Ми скористалися цією можливістю та застосували спеціальну методику для посиленої активації залишкового росту верхньої щелепи.

Спочатку: цементований апарат (розширювач на капах) і лицьова маска.

Потім: брекети і БПД (багатопетлева дуга). На нижню щелепу було встановлено розширювач-еспандер незнімний. Під час кожного візиту, ми повільно й планово пришліфовували центральні різці до повного їх виведення в естетичний оптимум.

Пацієнт: «Від мене всюди відмовлялися. Говорили: у тебе сильно великі зуби й дуже маленька щелепа. Почекай, все виросте, тоді зуби вирвемо – все стане на місце. Прийшов в HappyDent. Мені поставили брекети з БПД і без видалення зубів вилікували. Всі зуби в мене на місці, всі рівні, все красиво. Велике спасибі за це»

ІНТЕРВ’Ю C ПАЦІЄНТОМ

КЕЙС 4

ОРТОДОНТІЯ ПІД ОРТОПЕДІЮ.

ВІК 30 РОКІВ. ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ 1 РІК

Подивіться, якою голлівудською посмішкою може тепер пишатися ця дівчина. Безумовно, результат шикарний, підкорюючий найстійкіші естетичні почуття … Побачивши вініри, багато хто подумає, що це заслуга лише стоматолога-ортопеда. Але !!! Все набагато складніше! На старті був неймовірний труд ортодонта, якому потрібно було довести щелепно-лицеву область (ЩЛО) до стану, з яким міг би вже продовжити роботу стоматолог-ортопед

Роботи попереду було багато

Старт: Порушення оклюзії, скупченість зубів та аномалія росту ікла (11). Він лежав горизонтально всередині щелепи (на фото ПІСЛЯ – видно це саме ікло (11) – «повернуте нами з надр ясен»). Для реалізації цієї задачі потрібно було розширити щелепу і змістити її в правильну позицію. Тому пацієнтка носила біоблоки Мью. Три рази міняли гвинти (тобто, було три етапи розширення). Формували вільне місце під ікло. Коли місце з’явилося – підклеїли брекети й почали тягнути ікло з щелепи в зубний ряд. Паралельно розширювали нижню щелепу (в ній, як ви бачите, був відсутній зуб (другий моляр), що було виправлено стоматологом-ортопедом пізніше).

Була ще й інша серйозна проблема – асиметричність посмішки (див. фото). Через нерівність зубів: лінія посмішки була досить кривою, була порушена вертикальна симетрія – не співпадали середні лінії верхньої та нижньої щелеп. Це створювало оптичне враження асиметрії обличчя. Були використані мікроімпланти як опори для нормалізації горизонтальної симетрії. Брекети пацієнтка носила 1 рік.

Далі – почалася важка, високоточна робота стоматолога-ортопеда, тому що, однієї лише роботи ортодонта тут було недостатньо.

Результат лікування

Після завершального етапу роботи стоматолога-ортопеда – посмішка стала голлівудською.

КЕЙС 5

ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ. КОРЕКЦІЯ ПРИКУСУ.

ВІК 26 РОКІВ. ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ 10 МІС.

Володимир: «З дитинства, скільки пам’ятаю, я мав криві зуби. До того ж, вони були «стертими» (стирання внаслідок неправильного прикусу). Нижня щелепа була зміщеною назад (дистальний прикус). Я переймався зовнішнім виглядом (естетикою). Ми в такому світі живемо – зовнішність має велике значення.

На лікування в «Happydent на Печерську» в мене пішло 10 місяців»

На старті були такі проблеми:

1) Дистальний прикус;

2) Ретрузія верхніх різців;

3) Скупченість нижніх різців

В лікуванні застосовували незнімний апарат для розширення ВЩ (верхньої щелепи) та брекет-систему з БПД (багатопетлевою дугою).

«Можна було вибрати план лікування легше й «ніжніше». Але я попросив прискорити процес і був готовий терпіти, аби скоріше зняти конструкції. Так і сказав: Давайте максимум! Систематично ходив на прийоми, дотримувався всіх рекомендацій. Тому, моє лікування тривало 10 місяців! Це дуже швидко, особливо з урахуванням термінів, які озвучували мої знайомі, що ставили брекети в інших стоматологіях. Мені рекомендували Happydent як клініку, яка володіє новітніми методиками, що значно скорочують терміни. В принципі, це найбільше за все й мотивувало розпочати. Так, цей процес несе певне больове навантаження. Але …»

Але, трошки терпіння – і ви спостерігаєте за позитивними ефектами результатів лікування. Ви вже навіть не згадуєте, що колись був якийсь там дискомфорт. Тільки погляд уперед, широка посмішка без комплексів. Ви нарешті не прикриваєте зуби долонею – це стає вашим новим життям, до якого ще деякий час потрібно буде звикати. Вам роблять компліменти, ви помічаєте, що ваша усмішка справляє на людей невідоме до цього приємне емоційне враження. Навіть справи вирішуються легше. А хтось не може відвести від вас зачарованого погляду…

М’язи лиця працюють без затисків, в новому режимі, розтягуючи посмішку в гармонії з почуттями. В голові не шкребеться нав’язлива думка: треба стриманіше посміхатися, щоб, не дай боже, не відкрилися «всі мої криві зуби».

Так, у житті майже всі досягнення приходять через подолання.

Є воля, є чітке бажання змінитися? Про що тоді говорити? Просто дійте.

ІНТЕРВ’Ю З ВОЛОДИМИРОМ

КЕЙС 6

ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБНОГО РЯДУ

ВІК 31 РІК. ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ 1 РІК 8 МІС.

Цю пацієнтку консультували багато разів в інших клініках. Кожна нова консультація закінчувалася словами «Вашу проблему вирішити можна, але необхідне видалення 4 зубів». Це «замкнене коло» переслідувало Юлію рівно доти, доки вона не прийшла до нашої клініки HappyDent. Магію «вердикту видалення зубів» було розвіяно!)))

Ми повідомили пацієнтці, що готові розібратися з її проблемою без видалення зубів. Будемо чесними: цей випадок був не з простих. Але отриманий позитивний результат цілком компенсував усі емоційні та фізичні затрати.

Як лікували?

1) Еспандер на обидві щелепи для розширення щелепних дуг;

2) Дисталізація бічних зубів;

3) Виправлення положення «проблемних кривих» зубів без деформації сусідніх

Ще одна перемога. Ще одна впевнена, гарна посмішка дарує оточуючим радість.

КЕЙС 7

ВИПРАВЛЕННЯ МЕЗІАЛЬНОГО ПРИКУСУ.

ВІК 11 РОКІВ. ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ 2 РОКИ

Ця патологія легко діагностується і є однією з найбільш явних, помітних неозброєним оком. У побуті про такий прикус говорять: «нижня щелепа вперед випирає». Але при всій легкості діагностики, сьогодні не кожна клініка здатна грамотно надати допомогу в даній проблемі (про це нижче).

У мезіального прикусу багато форм і супроводжується він різними (морфологічними і функціональними) змінами в жувальному апараті. Наприклад, фронтальні, а іноді й бічні зуби нижньої щелепи перекривають зуби верхньої щелепи, підборіддя та нижня губа виступають вперед, стає вираженим западання верхньої губи.

Ви спостерігаєте таке у доньки чи сина? Бийте на сполох й поспішайте до ортодонта, щоб не запустити естетику обличчя своєї дитини до точки незворотності!

Увага! У нехірургічних випадках, дорослим мезіальний прикус ми теж можемо виправити, але (!) «відмотати в зворотньому напрямку» вертикалізацію лиця (наприклад, зменшити масивне підборіддя або прибрати горбинку на носі), на жаль, не в наших силах.

Не запізніться! Якщо запустити «мезіальну дисфункцію», то пропорції лицьових кісток розвиваються непропорційно, естетика лиця страждає. Найчастіше таким чином: в обличчі зменшуються розміри верхньої третини і збільшуються / подовжуються розміри нижньої третини. Тобто, природний потенціал краси дитини зазнає шкоди й не має можливості розкритися на 100%

ІНТЕРВ’Ю З ВАЛЕРІЄЮ

+38 (095) 095 00 03
+38 (097) 095 00 03

Режим роботи:
з 09:00 до 19:00

мы на карте