ЛИЦЕВА ОРТОТРОПІЯ – корекція напрямку росту обличчя без хірургічних втручань.

Це інноваційна методика, яка за короткий термін дає феноменальні результати там, де лікарі інших напрямків безпорадно розводять руками.

Це Кирило. Спочатку його батьки звернулися до іншої клініки. Але дійшли висновку, що традиційні методики не дають бажаного результату. Тоді вони прийшли до «HappyDent» на Печерську. За 2 роки маємо прекрасний результат. Із хлопчика з непривабливим аденоїдним обличчям Кирило перетворився на презентабельного красеня, яким можна милуватися годинами.

«HAPPYDENT» Олени Петрової – українська клініка, яка є зареєстрованим Членом IAFGG (Міжнародної Асоціації Лицевої Ортотропії). Тільки ця асоціація є авторитетною установою щодо практики лицевої ортотропії у світі

Основна помилка стоматологів-традиціоналістів полягає в тому, що вони не враховують ротову порожнину як частину обличчя. Але, по-справжньому гармонізувати зовнішність – усунути неправильний прикус, не спотворивши інші лицеві параметри – можна лише з огляду на лицевий ріст.

ЧЕРЕП НЕ Є МОНОЛІТНОЮ СИСТЕМОЮ, в якої рухома лише нижня щелепа. Череп – це рухливі структури, які можна привести в збалансований стан без хірургічного втручання

ПРИКЛАД ЗМІНИ КОСТЕЙ ЧЕРЕПА ПРИ ВЕРТИКАЛЬНОМУ ЛИЦЕВОМУ РОСТІ

ВЕРТИКАЛЬНИЙ ТА ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ ЛИЦЕВИЙ РІСТ.
ЩО ЦЕ ТАКЕ?

У процесі росту дитини лицьові кістки можуть розвиватися або по горизонталі, або по вертикалі.

Горизонтальний ріст є умовою гарного обличчя й рівного зубного ряду. А наслідком вертикального росту стають всілякі порушення лицевої естетики.

Наприклад: скошене або висунуте вперед підборіддя, скупченість зубів, подвійне підборіддя, ясенна посмішка, асиметрія й т. д. Також, вертикальний ріст обличчя тягне за собою проблеми з диханням й опорно-руховим апаратом, що істотно погіршує якість життя.

Лікар-ортодонт, який використовує метод лицевої ортотропії, не тільки коригує зубний ряд пацієнта, а й стимулює розвиток обличчя в правильному – горизонтальному напрямку.

Почати курс лицевої ортотропії рекомендовано до 10-11 років, щоб встигнути до повної зміни молочних зубів постійними, доки кістка ще м’яка, податлива, не така кальцифікована як у дорослих.

Стандартний цикл лікування – від 18 місяців

горизонтальний ріст
(правильний развиток обличчя)
вертикальний ріст
(на прикладі дистального прикусу)
вертикальний ріст
(на прикладі мезіального прикусу)

Є основні ознаки, за якими ви зможете своєчасно виявити чи правильно росте обличчя вашої дитини

Як ми вже вказали, дітям потрібно встигнути пройти курс лицевої ортотропії до періоду постійного прикусу.

 

А ЩО Ж РОБИТИ ДОРОСЛИМ?

 

Наші дорослі пацієнти теж не позбавлені допомоги цієї методики.

Дивіться, як здатне змінити обличчя навіть дорослої людини розширення верхньої щелепи за допомогою апарату «біоблок-1» – ключового інструменту методики «лицева ортотропія».

МИ ПРОВОДИМО РОЗШИРЕННЯ ВЕРХНЬОЇ ЩЕЛЕПИ
(КІСТКИ “МAXILLA”) НАШИМ ДОРОСЛИМ ПАЦІЄНТАМ

Про те, як зміна положення верхньої щелепи впливає на лицеву естетику читайте в нашому блозі.

bioblock

Біоблоки Джона Мью – це система апаратів, інноваційна стратегія контролю за гармонійним ростом лицьових кісток, формуванням правильного дихання і постави.

Важливо! Методика НЕ ПОТРЕБУЄ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ!

Біоблоки Джона Мью

біоблок I (вщ)
біоблок II (вщ)
біоблок III
біоблок I (нщ
біоблок II (нщ)

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ ЛІКУВАННЮ БІОБЛОКАМИ
І ЧОМУ ВОНО НЕОБХІДНЕ?

Одним з важливих результатів лікування лицевою ортотропією є

нормалізація функції ковтання та дихання

Валентина Онищенко

«Не вірять тільки ті, хто не стикався з такою проблемою. А я не тільки вірю, а й бачу – моя дитина лікується в клініці «HappyDent» і результат говорить сам за себе. І дуже рекомендую батькам, так як це не тільки естетика (гарне обличчя), але й зняття багатьох питань зі здоров’ям. У нас, наприклад, після розширення щелепи, відпала потреба у видаленні аденоїдів»

Видалення аденоїдів (глоткових мигдалин) у дитини стало зайвим! Чудово! Так. Комусь це здасться неймовірним, але апарат-біоблок для розширення верхньої щелепи може мати той самий ефект, що й видалення мигдалин!

 

Пов’язано це з тим, що носові кістки прикріплені до верхньої щелепи – і носові ходи розширюються разом з нею, що полегшує дихання.

 

Підкреслимо, ми нічого не видаляємо! Обійдіть, по можливості, операцію! За рахунок нашої інноваційної методики “лицева ортотропія” та апаратів “біоблоки”.

ЦЕ НАШ ЗАКЛИК ДО БАТЬКІВ!

Курс лицевої ортотропії – шанс уникнути ЛОР-хірургії!

У нас все прогнозовано і ми чітко знаємо результат.

Часто, одним із наслідків ротового дихання є формування у дитини аденоїдного обличчя

РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ АДЕНОЇДНОГО ОБЛИЧЧЯ КУРСОМ ЛИЦЕВОЇ ОРТОТРОПІЇ

до лікування в «HappyDent»   

після лікування в «HappyDent»

Запам’ятайте! Ніс для дихання, рот для їжі, а язик – наш головний ортодонт!

У нашій клініці ми проводимо курс міотерапії, яка, за допомогою спеціальних вправ, позитивно впливає на м’язи щелепно-лицевої ділянки, вчить правильній поставі, правильному диханню й ковтанню, правильній позиції язика і т. д.

Міофункціональна терапія – важлива складова курсу ортотропії. Вона допомагає закріпити результати лікування й уникнути рецидивів.

БАЧИТЕ, СКІЛЬКИ ПРОБЛЕМ ВИРІШУЄТЬСЯ ОДНИМ 

ЛИШЕ КУРСОМ ЛИЦЕВОЇ ОРТОТРОПІЇ!

Усвідомте ще раз, наскільки в нашому організмі все взаємопов’язане та як сильно впливає гармонійний лицевий ріст на нормалізацію інших функцій.

Включаючи й психологічний аспект. А він дуже важливий! Дитина стає впевненішою, не соромиться посміхатися, починає любити себе й своє відображення, зростають лідерські якості.

Наші пацієнти: Михайло, Іван та Олександра Качанови

На сьогоднішній день, лицева ортотропія – єдина методика, яка здатна перенаправити лицевий ріст з вертикального в горизонтальний.

Лицева ортотропія спрямована на корегування нюансів, які заважають лицьовим кісткам гармонійно розвиватися й формувати красиву зовнішність.

Адже ж, дитина повинна бути кращою копією своїх батьків, гармонією поєднання природних задатків. Кращих задатків.

Цього ефекту краси ми й добиваємося «лицевою ортотропією».

 

Повторимося! З природою можна домовитися!

Роботою клініки «HappyDent» ми це доводимо щодня!

+38 (095) 095 00 03
+38 (097) 095 00 03

Режим роботи:
з 09:00 до 19:00

мы на карте